• Kategorie
  • Szukaj
  • Makarony

W sklepie dzikamalina.pl mamy duży wybór wysokiej jakości produktów – makarony orkiszowe, razowe, żytnie, stworzone z doskonałych składników.

Makaron to produkt, wytwarzany na bazie mąki z różnego rodzaju zbóż i wody. Makaron na obiad, to idealny wybór. Makaron na zimno, czy na ciepło, każdy będzie dobrze smakował. Dobry makaron można podać z pesto lub różnego rodzaju sosami. Będzie też dobry w formie zapiekanki. Można podać makaron faszerowany, makaron na słodko lub na wytrwanie z warzywami. Często dodajemy makaron do rosołu, czy zupy pomidorowej. Stanowi on podstawę wielu dań. Kiedy nie mamy czasu, to świetnie sprawdzi się makaron na szybko, do którego wystarczy dodać mus owocowy a w sezonie np. świeże truskawki i jogurt naturalny, czy twaróg.

Makaron jest głównym źródłem węglowodanów w diecie, dodaje energii, daje uczucie sytości na długo i co najważniejsze-jest mało kaloryczny. Ponieważ makaron pomaga utrzymać stały poziom cukru we krwi, może być również dietetycznym daniem dla chorych na cukrzycę. Dania z makaronem i warzywami to również świetna alternatywa dla wegetarian.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny