• Kategorie
  • Szukaj
  • Nasiona, kiełki

W naszym sklepie ekologicznym dzikamalina.pl proponujemy wyjątkowe nasiona na kiełki. W naszej ofercie znajdziesz nasiona na kiełki wielu roślin – brokułu, rzeżuchy, lucerny, kapusty, rzodkiewki, grochu, soczewicy, słonecznika.

Kiełki powinny znajdować się w każdej diecie, gdyżzawierają dużą ilość cennych składników odżywczych, m.in. witaminy, sole mineralne, mikroelementy i enzymy. Kiełki można dodawać do sałatek, surówek, kanapek, czy nawet dekorować nimi potrawy.

Aby cieszyć się pyszna i zdrową przekąską wystarczy tylko wysiać nasiona. Jak wyhodować kiełki? Wystarczy przez chwilę moczyć nasiona w wodzie, a potem przenieść je na wilgotną watę lub ligninę. Kiełki będą gotowe po ok. 8-10 dniach. Możemy tez wysiać je w kiełkownicy – jest to specjalny pojemnik, który zajmuje mało miejsca a stwarza idealne warunki do wzrostu nasion.

Wszystkie nasiona na najzdrowsze kiełki dostępne w naszym sklepie internetowym dzikamalina.pl charakteryzują się wysoką jakością, ponieważ pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów.

  • Sklep zamknięty

Z powodu prac konserwacyjnych strony, nasz sklep jest tymczasowo niedostępny.

Przepraszamy za kłopoty i prosimy spróbować ponownie później.