• Kategorie
  • Szukaj
  • Soki, napoje, wody

W ofercie naszego sklepu internetowego Dzikamalina.pl znajdują się rozmaite soki i napoje, które świetnie sprawdzą się w roli dodatków do wody i herbaty. Dostępne u nas tłoczone na zimno soki stanowią pyszny i wartościowy dodatek dla wszystkich, którym zależy na wyeliminowaniu produktów ze sztucznymi barwnikami i słodzikami. Soki to prosty sposób na dostarczenie do organizmu niezbędnej dawki witamin.

Proponujemy klasyczne propozycje na bazie malin, czarnej porzeczki lub aronii. Wszystkie wyróżniają się oryginalnymi właściwościami, które mogą być solidnym wsparciem dla organizmuWiele z nich świetnie nadaje się jako dodatek do herbaty lub składnik zdrowych koktajli. Niektóre lepiej smakują po rozcieńczeniu z wodą. Spożywanie naturalnych soków pomaga we wzbogacaniu diety w niezbędne witaminy i substancje odżywcze.

Szczególnie polecamy naszą wyjątkową wodę Fulvica Premium. Fulvica to zaawansowana woda naturalna, zawierająca kwasy fulwowe i huminowe. Jej cechą charakterystyczną jest czarna barwa. To woda idealna dla zdrowia, o alkalizującym pH, ułatwiającym utratę wagi. Zawiera także detoksykujące kwasy huminowe, które eliminują zmęczenie, a także usuwają z organizmu substancje toksyczne. W jej skład wchodzi również ponad 77 naturalnych minerałów śladowych, zapobiegającym przedwczesnym oznakom starzenia.

Posiadamy również wyjątkowe koncentraty, na których bazie można przygotować pyszne kompoty i lemoniady. Koncentrat powstaje poprzez wyciśnięcie owoców i odparowanie wody dla wygody i trwałości. To nowoczesna technologia, dzięki której produkt zachowuje smak, witaminy, błonnik oraz inne drogocenne dla naszego zdrowia składniki.

W swojej ofercie posiadamy takich producentów jak Purena, Segura, Vinut, BeRAW, Crazy Fruits.