• Kategorie
  • Szukaj
  • Suszone owoce i bakalie

Zdrowe odżywianie nie musi być nudne. Zdrowe bakalie i suszone owoce urozmaicą ci posiłki każdego dnia. Kup zdrowe bakalie i suszone owoce w naszym sklepie internetowym Dzikamalina.pl Zapraszamy!

W naszym sklepie internetowym dzikamalina.pl posiadamy szeroki wybór najróżniejszych bakalii i suszonych owoców. Sprawdzą się one doskonale jako samodzielna przekąska, składnik musli, czy dodatek do pysznych dań na słodko, czy wytrawnych. 

Proponujemy szeroki asortyment suszonych owoców bez cukru i jakichkolwiek chemicznych dodatków. Są to m.in. maliny, truskawki, żurawina, aronia, banany. Oferujemy również rozmaite orzechy niepasteryzowane – włoskie, pecan, makadamia, ziemne i wiele innych. 

Bakalie i suszone owoce to produkty, które wykorzystać można w swojej kuchni na wiele sposobów. Zaczynając od słodkich wypieków, poprzez dania wytrawne, mięsne, aż po formę zdrowej przystawki. Bakalie są niezastąpione jako element zdrowej diety.

Bakalie i suszone owoce zawierają wiele białka, potrzebnego nie tylko dzieciom, ale również osobom na diecie wegetariańskiej i wegańskiej

Suszone owoce zachowują większość wartości odżywczych świeżych owoców. Stanowią znakomitą alternatywę dla słodyczy. Nie posiadają konserwantów. Są pyszne i zdrowe.

W naszym sklepie internetowym dzikamalina.pl możesz wybierać orzechy i suszone owoce do woli, kierując się chwilową zachcianką, dietą lub potrzebami żywieniowymi.