• Kategorie
  • Świecznik na drewnie tekowym, s

Metalowy świecznik na drewnianej podstawce.

52.19
52.19
szt. Do przechowalni
Szybka wysyłka w 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty InPost 11.99
Kurier 17
Dostępność 4 szt.
Waga 0.15 kg

Wysoki świecznik z drewna

Wysoki aluminiowy świecznik na prostokątnym kawałku drewna tekowego. Każdy świecznik został wykonany ręcznie i w naturalny sposób, bez poddawania drewna obróbce chemicznej. Naturalna dekoracja, która będzie pięknie wyglądała na świątecznym stole

Jeżeli ekologia nie jest Ci obojętna, to z pewnością docenisz kunszt wykonania naszej kolekcji produktów z surowego drewna
misy, figurki i świeczniki to produkty piękne i nieszablonowe.

Dekoracja wykonana z drewna tekowego, posiada wspaniałe właściwości, takie jak:

odporność na wilgoć jest w naturalny sposób zabezpieczone biologicznie - nie grożą mu ataki grzybów, pleśni i glonów, a nawet termitów, korników oraz innych szkodników drewna. 100% naturalna - nie wymaga zabezpieczenia środkami chemicznymi.

Uniwersalny prezent

Nie masz pomysłu na prezent? Jeżeli pragniesz podarować piękny prezent, to świecznik z naturalnego drewna będzie strzałem w dziesiątkę. Ta niezwykła ozdoba może stać się pamiątką rodzinną przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Parametry

Wysokość: 28 cm Głębokość: 7,5 cm Szerokość:11 cm Materiał: drewno tekowe

Uwaga: Ponieważ jest to produkt naturalny, wyrabiany ręcznie, każda sztuka może być nieco inna a ich wymiar może różnić się o +/- 2 cm od wymiarów podanych w opisie.

W Dzikamalina.pl dbamy o jakość wykonania i terminową dostawę naszych produktów. Figurka zostanie starannie spakowana, tak aby nie uszkodziła się w transporcie.
Dekoracja nie jest przeznaczona na zewnątrz. Drewno poddane długotrwałemu nasłonecznieniu może zmienić kolor. Produkt nie jest zabawką, przechowuj go poza zasięgiem małych dzieci.

Wysokość 28cm
Długość 7,5 cm
Szerokość 11 cm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.