• Kategorie
  • Tamburyn interaktywny muzyczna zabawka biała

Objętość 1.64
36.43
36.43
szt. Do przechowalni
Szybka wysyłka w 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty InPost 11.99
Kurier 17
Dostępność 37 szt.
Waga 0.17 kg

TAMBURYN INTERAKTYWNY MUZYCZNA ZABAWKA BIAŁA

Muzyka, soczek, taniec, śpiew - życie piękniejsze staje się!

Muzyka pełni niesamowicie ważną rolą w ludzkiej kulturze. To właśnie ją uznaje się za pierwszy gatunek sztuki! Podobno pierwsze instrumenty muzyczne powstały jeszcze przed najwcześniejszymi malunkami znajdującymi się w jaskiniach!

Mnóstwo zabawy zapewni dziecku tamburyn interaktywny! Jest onprosty w obsłudze, a mimo to oferuje naprawdędużo świetnej zabawy!

Aby przyciągnąć uwagę dziecka ta muzyczna zabawka jest kolorowa, a wszystkie zastosowane barwy są przyjemne dla oka! Z pewnością, gdy tylko maluch zacznie się bawić, nie będzie chciał odłożyć tamburynu!

Po naciśnięciu jednego z trzech przycisków instrument zacznie odtwarzać wybraną grupę dźwięków! Aby zmienić tryb należy wcisnąć wybrany przycisk dwukrotnie!

Tamburyn posiada wgrane bardzo wiele różnorodnych odgłosów, dzięki czemu z pewnością nie znudzi się młodemu muzykowi! Zapewni mu ogrom godzin naprawdę wciągającej zabawy!

Gra na instrumentach wspaniale wpływa na rozwój dziecka. Korzystnie oddziałuje na jego zdolności poznawcze, stymulując słuch oraz inteligencję, gdyż zachęca do myślenia i analizowania dźwięków, które dochodzą do jego uszu!

Człowiek najszybciej uczy się nowych rzeczy w trakcie wczesnych stadiów swojego życia. Wprowadzenie zabawek grających dla najmłodszych dzieci pozwala na dynamiczny rozwój zdolności muzycznych! Z większą łatwością przyjdzie mu odróżnianie dźwięków od siebie, a także już od pierwszych lat życia pozwoli zrozumieć zasady rytmiki! Okaże się to niezwykle ważne, gdy w przyszłości zainteresuje się tworzeniem muzyki i graniem na dowolnym instrumencie!

Produkt został wykonany z wytrzymałego plastiku, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że maluch uszkodzi produkt podczas zwykłej zabawy! Wszystkie zastosowane materiały są nie tylko trwałe, ale również całkowicie bezpieczne dla Twojego dziecka!

Obudź w dziecku wspaniałą pasję do muzyki!


Parametry techniczne:


  • Wiek dziecka: 18m+

  • Tworzywo: plastik

  • Zasilanie: 2x bateria AA (brak w zestawie)

  • Wymiary tamburyna: 12.5 cm x 13 cm x 4.5 cm

  • Wymiary opakowania: 18 cm x 13 cm x 5.5 cm


Produkt zapakowany w estetyczne kartonowe opakowanie. 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny